Stojantiesiems

Antano Gustaičio aviacijos institutas – tai vienintelė aukštoji aviacijos mokykla Lietuvoje, rengianti keturių svarbiausių aviacijos sričių: aviacinės mechanikos, avionikos, orlaivių pilotavimo ir skrydžių valdymo specialistus.

Stojantieji į orlaivių pilotavimo ir skrydžių valdymo specialybes privalo teigiamai išlaikyti profesinio tinkamumo,  fizinio pajėgumo testus bei gauti atitinkamai I ar III klasės JAR-FCL 3 sveikatos pažymėjimą.

Konkursinio balo sandara stojant į bet kurią aviacijos instituto pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų programą išlieka ta pati: lietuvių kalba 20%, matematika 40%, fizika (laikomas egzaminas arba imamas metinis pažymys) 20%. Ketvirtas dalykas laisvai pasirenkamas, tačiau jeigu tai yra užsienio kalba tai pagal 2015 m. stojimo į aukštąsias mokyklas tvarką mokiniai norintys pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą turi būti išlaikę užsienio kalbos brandos egzaminą B1 lygiu ir sudaro 20% stojamojo balo. lamabpo konkursinio balo skaičiuoklė

Daugiau informacijos apie stojimo tvarką galite rasti  VGTU internetiniame tinklalapyje, arba, jei  kilo klausimų, į kuriuos neradote atsakymų, susisiekite su mumis!